Ovde ste
Home > Sport > Svetsko prvenstvo u rukometu: Svi rezultati i tabele

Svetsko prvenstvo u rukometu: Svi rezultati i tabele

Fallback Image


Svetsko prvenstvo u rukometu za dame održava se u Japanu od 30. novembra do 15. decembra.


PTIzvor: B92

Depositphotos/IstONE_hun

Depositphotos/IstONE_hun

Reprezentacija Srbije, predvođena Ljubomirom Obradovićem, igra u grupi A sa selekcijama Holandije, Norveške, Slovenije, Angole i Kube.

Plasman u drugu fazu obezbediće tri najbolje reprezentacije, koje će se ukrstiti sa drugom grupom, u našem slučaju s grupom B.

U drugoj fazi učestvovaće dvanaest reprezentacije koje će biti podeljene u dve grupe sa po šest timova, a samo po najbolje dve plasiraće se u polufinale.

U ovoj vesti možete da pratite sve rezultate i tabele Svetskog prvenstva.

Grupa A:

30.novembar:
Srbija – Angola 32:25
Holandija – Slovenija 26:32
Norveška – Kuba 47:16

2.decembar:
Kuba – Srbija 27:46
Angola – Holandija 28:35
Slovenija – Norveška 20:36

3. decembar:
Holandija – Kuba 51:23
Slovenija – Angola 24:33
Norveška – Srbija 28:25

5. decembar:
Kuba – Slovenija 26:39
Srbija – Holandija 23:36
Norveška – Angola 30:24

6. decembar:
Srbija – Slovenija 29:27
Angola – Kuba 40:30
Holandija – Norveška 30:28

Grupa B:

30. novembar:
Nemačka – Brazil 30:24
Francuska – Južna Koreja 27:29
Danska – Australija 37:12

1. decembar:
Brazil – Francuska19:19
Australija – Nemačka 8:34
Južna Koreja – Danska 26:26

3. decembar:
Južna Koreja – Brazil 33:27
Francuska – Australija 46:7
Danska – Nemačka 25:26

4. decembar:
Australija – Južna Koreja 17:34
Nemačka – Francuska 25:27
Danska – Brazil 24:18

6. decembar:
Brazil – Australija 31:9
Nemačka – Južna Koreja 27:27
Francuska – Danska 18:20

Grupa C:

30. novembar:
Crna Gora – Senegal 29:25
Mađarska – Kazahstan 39:15
Rumunija – Španija 16:31

1. decembar:
Kazahstan – Crna Gora 21:30
Senegal – Rumunija 24:29
Španija – Mađarska 29:25

3. decembar:
Mađarska – Crna Gora 24:25
Španija – Sengal 29:20
Rumunija – Kazahstan 22:20

4. decembar:
Crna Gora – Rumunija 27:26
Kazahstan – Španija 16:43
Mađarska – Senegal 30:20

6.12:
Senegal – Kazahstan 30:20
Crna Gora – Španija 26:27
Rumunija – Mađarska 28:27

Grupa D:

30. novembar:
Japan – Argentina 24:20
Rusija – Kina 26:11
Švedska – DR Kongo 26:16

2. decembar:
Argentina – Rusija 22:35
DR Kongo – Japan 16:28
Kina – Švedska 19:32

3. decembar:
Rusija – DR Kongo 34:13
Kina – Argentina 28:34
Švedska – Japan 34:26

5. decembar:
DR Kongo – Kina 25:24
Japan – Rusija 23:33
Švedska – Argentina 30:23

6. decembar:
Japan – Kina 35:18
Argentina – DR Kongo 25:16
Rusija – Švedska 30:22

Grupa 1

8. decembar:
Srbija – J. Koreja 36:33
Holandija – Nemačka 23:25
Norveška – Danska

Grupa 2

8. decembar:

Rumunija – Rusija 18:27
Crna Gora – Japan 30:26
Španija – Švedska





Source link

Aplikacija za prevoz Uber Srbija

Slični

Оставите одговор

Top