Ovde ste
Home > Sport > Fudbal > RADONJIĆ NASTVLJA TEROR! Ušao sa klupe i završio posao za 5 minuta! (VIDEO)

RADONJIĆ NASTVLJA TEROR! Ušao sa klupe i završio posao za 5 minuta! (VIDEO)

Gosti su bili dominantniji tim, ali se Granvil nekako provukao sa 0:0 posle prvih 45 minuta igra, a držao u igri do 77. minuta. U nastavku je priča bila drugačija.

(VIDEO) KAKVA LUDNICA U PARIZU! Preokreti, šest golova, VAR i remi PSŽ-a i Monaka!

VELIKA TRAGEDIJA! FRANCUSKA ZAVIJENA U CRNO! Mladi fudbaler poginuo u saobaćajnoj nesreći!

Stvari je dosta olakšao Sea drugim žutim tako da su domaći od 75. minuta imali igrača manje, što su gosti ekspresno iskoristili.

Marsej je nastavio sa napadima, a Alvaro je posle dugog napada uspeo na asistenciju Strotmana da dovede goste u prednost u  77. minutu. Radonjić je u igru ušao  u 79. minutu da bi srpski internacionalac samo pet minuta kasnije podigao navijače na noge. Krilo je prijemom odmah napravio sebi prostora i preciznim udarcem u 84. minutu overava plasman u narednu rundu takmičenja.

Konačnih 3:0, u sudijskoj nadoknadi, postavio je Dimitri Paje.