Ovde ste
Home > Sport > Ronaldo sa “krea” u nadoknadi spasao Juve na San Siru VIDEO

Ronaldo sa “krea” u nadoknadi spasao Juve na San Siru VIDEO

Fudbaleri Milana i Juventusa remizirali su 1:1 na San Siru u prvoj utakmici polufinala italijanskog Kupa.

MTIzvor: B92

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

inilo se da e pogodak Ante Rebia biti jedini na ovom meu, ali da tako ne bude pobrinuo se Kristijano Ronaldo, koji je bio precizan sa bele take u sudijskoj nadoknadi vremena.

Rosoneri su sve do 72. minuta i crvenog kartona za Tea Ernandeza bili bolji rival, ali brojanu nadmo gosti iz Torina uspeli su da iskoriste i tako izbegnu poraz.

Juve praktino da nije napravio konkretnu ansu iz igre na ovom susretu, dok su sa druge strane dobre prilike proputali Rebi, Kastiljeho i Ibrahimovi.

Odbrana Stare dame je popustila u 61. minutu, kada je centarut Kastiljeha u gol pretvorio hrvatski reprezentativac.

Domai su bili jako blizu trijumfa, meutim, posle pokuaja Ronalda iz okreta i igranja rukom Davida Kalabrije, arbitar Paolo Valeri uz konsultovanje VAR tehnologije, nije imao dilemu da pokae na belu taku.

Portugalac je rutinski iskoristio jedanaesterac i zakucao loptu iza u mreu aluiija Donarume.