Ovde ste
Home > Sport > Fudbal > “Orlovi” čekaju rivale u Ligi nacija

“Orlovi” čekaju rivale u Ligi nacija


18.23 – Završeno je izvlačenje za Ligu C, na redu je B Liga, koja nas najviše zanima.

18.20 – C Liga – Grupa 1: Azerbejdžan, Luksemburg, Kipar, Crna Gora.

18.20 – C Liga – Grupa 2: Jermenija, Estonija, Severna Makedonija, Gruzija.

18.20 – C Liga – Grupa 3: Moldavija, Slovenija, Kosovo, Grčka.

18.20 – C Liga – Grupa 4: Kazahstan, Litvanija, Belorusija, Albanija.

18.15 – Završeno je izvlačenje za Ligu D, na redu je C Liga. 

18.15D Liga – Grupa 2: San Marino, Lihtenštajn, Gibraltar. 

18.15D Liga – Grupa 1: Malta, Andora, Letonija, Farska Ostrva. 

18.08 – Prvo će se izvlačiti ekipe iz D Lige, pa potom C, B i na kraju iz grupe A. 

18.00 – Uskoro će početi žreb u Amsterdamu.

To znači da će potencijalni rivali “orlova” biti Rusija, Vels, Austrija ili Češka iz prvog šešira, odnosno po još jedna ekipa iz trećeg i četvrtog šešira.

U trećem šeširu su Slovačka, Turska, Republika Irska i Severna Irska, a u četvrtom Bugarska, Izrael, Mađarska i Rumunija.

Srbija je u premijernom izdanju Lige nacija bila u C Ligi, ali je iz grupe sa Crnom Gorom, Rumunijom i Litvanijom kao pobednik prešla u B Ligu.

Jedina izmena u odnosu na prvu sezonu je to što će u A ligi umesto 12 biti 16 timova.

Takmičenje počinje 3. septembra, a trofej brani selekcija Portugalije.

A Liga nacija:

Prvi šešir: Portugalija, Holandija, Engleska, Švajcarska.

Drugi šešir: Belgija, Francuska, Španija, Italija.

Treći šešir: Bosna i Hercegovina, Ukrajina, Danska, Švedska.

Četvrti šešir: Hrvatska, Poljska, Nemačka, Island.

B Liga nacija:

Prvi šešir: Rusija, Austrija, Vels, Češka.

Drugi šešir: Škotska, Norveška, Srbija, Finska.

Treći šešir: Slovačka, Turska, Republika Irska, Severna Irska.

Četvrti šešir: Bugarska, Izrael, Mađarska, Rumunija.

C Liga nacija:

Prvi šešir: Grčka, Albanija, Crna Gora, Gruzija.

Drugi šešir: Severna Makedonija, Kosovo, Belorusija, Kipar.

Treći šešir: Estonija, Slovenija, Litvanija, Luksemburg.

Četvrti šešir: jermenija, Azerbejdžan, Kazahstan, Moldavija.

D Liga nacija:

Prvi šešir: Gibraltar, Farska Ostrva, Letonija, Lihtenštajn.

Drugi šešir: Andora, Malta, San Marino.



Source link

Aplikacija za prevoz Uber Srbija

Slični

Оставите одговор

Top