Ovde ste
Home > Sport > Fudbal > (UŽIVO) FULAM – BRENTFORD! Bez golova na poluvremenu, čeka se Mitrović!

(UŽIVO) FULAM – BRENTFORD! Bez golova na poluvremenu, čeka se Mitrović!

Finale plej-ofa Čempionšipa poslednja je utakmica u Engleskoj, a kako drugačije staviti tačku na uzbudljivu sezonu nego najvrednijim i najgleadnijim mečom u godini. Čast da zaigraju na Vembliju pripala je ekipi našeg Aleksandra Mitrovića, Fulamu, odnosno Brentfordu.

FULAM – BRENTFORD 0:0

Stadion: Vembli, Sudija: Martin Etkinson

FULAM: Rodak – Odoj, Hektor, Rim, Brajan – Rid, Kerni, Reid, Onoma, Kebano – Kamara.

BRENTFORD: Raja – Enri, Pinok, Janson, Dalsgard – Da Silva, Norgard, Jensen – Benrahma, Mbeumo – Votkins.

POLUVREME!

45. minut – Igra se još minut nadoknade.

36. minut – Opao je tempo meča, bez pravih prilika.

25. minut – Mbeumo je mogao da dovede Brentford do prednosti, ali je Hektor reagovao u poslednjem momentu.

17. minut – Onoma je još jednom bio jako blizu, ali je bio u nezgodnoj poziciji napadač Fulama te nije uspeo da šutne kako bi ozbiljnije ugrozio golmana Brentforda.

13. minut – Bolja ekipa Fulama u dosadašnjem delu meča. Bez pravih prilika, ali se uglavom igra na polovini Brentforda.

4. minut – Prva dobra prilika za Fulam. Onoma je šutirao sa nekih 20 metara, ali je bio spreman Raja.

20.45 – Utakmica je upravo počela!

20.36 – Fulam je prošle sezone ispao u Čempionšip posle samo godinu dana u eliti, dok Brentford nije igrao Premijer ligu čak 73 godine pa će imati motiv da konačno zaigraju u najjačem rangu engleskog fudbala.

Reuters

20.31 – Fulam je regularan deo završio na četvrtom mestu Čempionšipa, dok je Bretford bio treći tako da su dva najbolje plasirana tima stigla u finale.

20.26 – Obe ekipe stigle su u finale posle jedne pobede i poraza. Brentford je izgubio meč u Velsu protiv Svonsija sa 1:0, ali je slavio na svom terenu sa 3:1. Sa druge strane Fulam je prvi meč protiv Kardifa u gostima pobedio 2:0, dok je na “Krejven kotidžu” poražen 2:1.

20.18 – Brentford je ove sezone bio neumoljiv protiv Fulama. Ostvarili su obe pobede, kako na svom terenu, tako i na gostovanju.

20.06 – Zanimljivo da se trener Fulama Skot Parker odlučio da oporavljenog Mitrovića ostavi na klupi. Srbin će tako čekati svoju šansu u finalu, a sigurno da će je dobiti u određenom trenutku.

19.55 – Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen finalu plej-ofa za ulazak u Premijer ligu između Fulama i Brentforda. Uz informer.rs pratite uživo dešavanja sa čuvenog Vembli stadiona.