Ovde ste
Home > Sport > Radniki dominirao, a Inija pobedila golom sa 30 metara

Radniki dominirao, a Inija pobedila golom sa 30 metara

U prvoj utakmici subotnjeg programa u Linglong Superligi Inija je savladala Radniki iz Nia minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

SSIzvor: B92

Superliga na TV B92

Nedelja, 18.30
Vojvodina – Crvena zvezda

Odluujui momenat vien je u 84. minutu kada je Aleksandar Dordevi sa oko 30 metara poslao fantastian udarac i pogodio u sam ugao gola gostiju.

Radniki je tako, posle velike pobede nad Partizanom u 12. kolu (1:0), upisao trei uzastopni neuspeh u domaem ampionatu.

“Meraklije” su u Iniju doputovale bez trenera Milana uriia, koji se oporavlja od koronavirusa.

Ali, imale su jasnu nameru da napadnu i to su inile tokom 75. minuta. Ali, bez uspeha.

“Zeleni” su u poslednjih 15 minuta zaigrali odlunije i imali dve dobre prilike preko Mihaila Nekovia i Brane Ilia.

To je bio uvod u pobedonosni pogodak orevia est minuta pre kraja.

Inijin “bonus” igra je raspalio sa oko 30 metara po lopti i poslao je u nebranjeni dalji ugao gola Ristia.

Prelep gol za tri boda Inije, kojom je prekinuta njihova serija od tri poraza.