Ovde ste
Home > Sport > Fudbal > SADA JE ŽOTA PORTUGALU ŠTO JE MITAR SRBIJI! Luksemburg poveo, pa omaleni špic pogodio u stilu Žigića! I Ronaldo strelac! /VIDEO/

Srbija više nije prva u A grupi, jer sada Portugal ima bolju gol razliku! Mnogo uzbuđenja viđeno je na utakmici između Luksemburga i Portugala, posebno u prvom poluvremenu!

Tanjug/AP

Prvu priliku na meču imao je Ronaldo u 25. minutu! Lepo je šutirao iz slobodnog udarca, ali  je Entoni Moris sjajno odbranio!

Samo pet minuta kasnije šok za prvaka Evrope! Daniel Sinani je poslao sjajnu loptu do Rodrigesa, koji je prelepim golom glavom matirao Lopesa!

Ponovo je Moris spasio domaćina, kada je pokušao Renato Sančes!

A onda je u 45+2 minutu Portugal došao do izjednačenja! Sjajni Diogo Žota, koji je u Beogradu bio dvostruki strlac, iako je  visok samo 178 centimetara ponovo je dao gol glavom!

Na odmor se otišlo sa po golom u obre mreže!

A onda je na scenu stupio Kristijano Ronaldo! U 51. minutu je savršeno reagovao i poslao loptu u mrežu nakon centaršuta Kansela!

Nuno Mendeš je imao odličan solo prodor i šut sa ivice šesnaesterca, ali je Moris ponovo bio sjajan samo minut posle gola!

U 60. minutu Žota je pogodio prečku! Ponovo je glavom bio umalo precizan!

Tanjug

U 71. minutu je mogao Til do izjednačenja, ali se Lopes istakao!

U 78. minutu je Ronaldu poništen gol zbog ofsajda! Nije mogao da veruje Portugalac pa je pokazao razočarenje i ljutnju!

U 80. minutu otklonjena je svaka sumnja! Rezultat je 1:3, a strelac je bio Palinja!