Ovde ste
Home > Sport > Tadiev saigra preuzeo krivicu: Ovo je s**nje, ja sam odgovoran VIDEO

Tadiev saigra preuzeo krivicu: Ovo je s**nje, ja sam odgovoran VIDEO

Golman Ajaksa Kel Sherpen preuzeo je odgovornost za poraz tog tima od Rome u prvom meu etvrtfinala Lige Evrope.

MTIzvor: B92

Tanjug/AP Photo/Peter Dejong

“Kopljanici” su poraeni u Amsterdamu od “vuice” sa 2:1, iako su imali prednost na poluvremenu.

Sherpen nije bio ba u elementu na ovom meu, a vrhunac je dostigao u 57. minutu mea.

Tada ga je iz slobodnog udarca “probio” Lorenco Pelegrini, koji je najavio potpuni preokret.

“To je sr**e, ali ne beim od svoje odgovornosti. Ovo je sudbina golmana, to se deava. Naravno da je teko kada se to dogodi u etvrtfinalu. Ja sam odgovoran za ovaj lo rezultat”, rekao je on posle utakmice.

Pored Sherpena i na Duan Tadi snosi deo krivice za ovaj poraz, poto je promaio penal pri rezultatu 1:0.

Pratite nas na naoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i ukljuite se u nau Viber zajednicu.