You are here
Home > Sport > Juventus izgubio i od Verone, remi Atalante i Lacija

Juventus izgubio i od Verone, remi Atalante i Lacija

Fallback Image

Kao da je Juventus ponovo zapao u krizu igre i rezultata, ekipa Maksa Alegrija doživela je u Veroni četvrti poraz u Seriji A ove sezone, drugi uzastopni.

Već na startu meča, u 11. i 14. minutu, Đovani Simeone postigao je dva pogotka, a asistent kod drugog bio je reprezentativac Srbije Darko Lazović.

Stara dama je u nastavku uspela samo da ublaži poraz, golom Mekenija u 80. minutu.

Juventus je deveti na tabeli Serije A sa 15 osvojenih bodova, Verona je sakupila isti broj i zauzima poziciju više.

U derbiju između Atalante i Lacija viđen je lep fudbal, gosti su dva puta vodili, ali na kraju nije bilo pobednika – 2:2.

Pedro je doneo prednost rimskom timu u 18. minutu, da bi izjednačio Duvan Zapata u poslednjim trenucima prvog dela.

Lacio je ponovo poveo u 74. preko Imobilea, da bi De Ron u sudijskoj nadoknadi doneo bod svom timu.

Atalanta je peta sa 19 osvojenih bodova, Lacio šesti sa bodom manje.